PARTNERZY KOŁA NAUKOWEGO POLITOLOGÓW UŁ

 

MEDIA

Logo Nowej Politologii

Nowa Politologia www.nowapolitologia.pl

Nowa Politologia to jeden  z największych, najczęściej odwiedzanych i najbardziej aktualnych  portali o tematyce politologicznej Polsce. Serwis jest skierowany do naukowców, studentów oraz osób zainteresowanych szeroką tematyką politologiczną.

Nowa Politologia jest źródłem wiedzy nt. najciekawszych konferencji, programów stypendialnych, uczelni, nowości wydawniczych, ale również odnośnie projektów, które sama realizuje, jak np. laboratorium Nowej Politologii, w którym zamieszczane były analizy przedwyborcze, video-wykłady na wybrane tematy politologiczne, kawa z polityką oraz seminaria i konferencje. Pod patronatem medialnym portalu ukazuje się coraz więcej pozycji naukowych wydawnictw ogólnopolskich. Z portalem współpracuje  wielu naukowców oraz publicystów, z których analizami eksperckimi można się zapoznad w dziale projekty.

 

Radio ULAkademickie Radio UL www.radioul.uni.lodz.pl

Akademickie Radio UL Uniwersytetu Łódzkiego to rozgłośnia tworzona przez studentów dla studentów. Chcemy, aby stało się ono miejscem, w którym znajdzie się wszystko to, co tyczy się łódzkiego środowiska akademickiego. Z pewnością nie zabraknie informacji o tym, co dla żaków najważniejsze. Nasze audycje będą poruszać różne tematy. Muzyka, kultura, sport, działalność studencka czy uczelniane sprawy - to tylko niektóre z nich.


Nasze Radio to przede wszystkim pasja ludzi, którzy będą tworzyć program stacji. Nie będzie jednak UL-a, bez Słuchaczy. To ich opinie będą dla nas najistotniejsze. Dlatego od samego początku stawiamy na interaktywność naszych audycji. Liczymy, że wszyscy Ci, którzy czują się związani z Łodzią akademicką będą pomagać w tworzeniu swojego Radia, Akademickiego Radia UL Uniwersytetu Łódzkiego.